Pagina de start a forumului Competitii de table Competitii de table
Table-competitii-playok
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Clasamente Editia - V-a

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BitiRo
liga1spd1ctc1gl1
liga1spd1ctc1gl1
BitiRo

Data inscrierii: 10/Apr/2012
Mesaje: 1364
Localitate: Sibiu

MesajTrimis: 07/05/2012 09:57    Titlul subiectului: Clasamente Editia - V-a Raspunde cu citat (quote)

EDTIA A 5 A - TUR

CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................2........2......0.......0.....8-4.........72-56.......6
2.DRACONES..................2........1......1.......0......8-4..........74-58......4
3.PHOENIX.....................2........1......0.......1.....6-6.........68-67.......3
4.BODY&SOUL-TEAM.....2........1......0.......1......6-6.........53-67.......3
5.TEMPLIERII.................2........0......2.......0......6-6........68-65.......2
6.ARME SI TRANDAFIRI..2........0......2........0.....6-6..........65-66......2
7.SOIMII........................2.......0......2.......0......6-6..........55-68......2
8.KURNIK STARS............2........0......1.......1......5-7..........69-58......1
9.OLIMPICII 2................2........0......1.......1......5-7........63-55.......1
10.LUPII GALBENI...........2........0......1........1......4-8.........49-76.......1


CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII................3........3......0.......0......14-4.........114-79.......9
2.DRACONES..................3........2......1.......0......12-6.........111-85......7
3.PHOENIX.....................3........2......0.......1.....10-8.........104-100.....6
4.KURNIK STARS............3........1......1.......1......10-8.........112-81......4
5.BODY&SOUL-TEAM.......3........1......1.......1......9-9...........88-100.......4
6.TEMPLIERII.................3........0......2.......1......7-11.........91-108.......2
7.ARME SI TRANDAFIRI..3........0......2........1.....8-10..........92-103.......2
8.SOIMII.......................3........0......2........1......6-12..........78-110......2
9.LUPII GALBENI............3........0......2........1......7-11.........82-111.......2
10.OLIMPICII 2..............3........0......1........2......7-11...........96-91.......1


CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................4........3......1.......0......17-7.........151-114......10
2.PHOENIX.....................4........3......0.......1.....14-10.........136-129......9
3.GALACTICII.................4........3......0.......1......16-8.........145-113.......9
4.KURNIK STARS............4.......2......1.......1......15-9..........153-108.......7
5.TEMPLIERII.................4.......1......2.......1......11-13.........125-139......5
6.SOIMII.........................4.......1......2........1......10-14........107-143......5
7.BODY&SOUL-TEAM.......4.......1......1.......2......10-14........117-140.......4
8.ARME SI TRANDAFIRI...4........0......2........2.....9-15.........129-144.......2
9.LUPII GALBENI............4........0......2........2......9-15.........111-143.......2
10.OLIMPICII 2...............4........0......1........3......9-15.........129-120.......1


CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................5........4......1.......0......22-8.........191-133......13
2.GALACTICII.................5........3......0.......2......18-12........173-149.......9
3.PHOENIX.....................5........3......0.......2.....16-14.........172-167......9
4.TEMPLIERII.................5.......2......2.......1......16-14.........164-167......8
5.SOIMII.........................5.......2......2.......1......14-16........142-171.......8
6.KURNIK STARS............5.......2......1.......2......16-14..........172-148.......7
7.BODY&SOUL-TEAM.......5.......2......1.......2......14-16........155-176........7
8.ARME SI TRANDAFIRI...5........1......2........2.....13-17........165-172.......5
9.LUPII GALBENI............5........0......2........3......11-19........139-178.......2
10.OLIMPICII 2...............5........0......1........4......10-20........157-159.......1


CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................6........4......1.......1......23-13.........219-169......13
2.GALACTICII.................6........4......0.......2......23-13........210-170.......12
3.PHOENIX.....................6........4......0.......2.....21-15.........208-195......12
4.TEMPLIERII.................6.......3......2.......1......20-16.........205-191......11
5.SOIMII........................6.......3......2.......1......18-18........182-204.......11
6.KURNIK STARS............6.......2......1.......3......17-19..........193-185.......7
7.BODY&SOUL-TEAM.......6.......2......1.......3......16-20........188-216........7
8.ARME SI TRANDAFIRI...6........1......3........2.....16-20........184-199.......6
9.LUPII GALBENI............6........0......2........4......13-23........163-219.......2
10.OLIMPICII 2...............5........0......2........4......13-23........184-190.......2


CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................7........5......1.......1......27-15.........255-203......16
2.TEMPLIERII.................7.......4......2.......1......24-18.........246-219......14
3.PHOENIX.....................7........4......1.......2.....24-18.........246-229......13
4.GALACTICII.................7........4......0.......3......25-17........244-206.......12
5.SOIMII........................7........3......3.......1......21-21........216-241.......12
6.ARME SI TRANDAFIRI..7........2......3.......2......21-21........227-219.......9
7.KURNIK STARS............7........2......2.......3......20-22........222-219.......8
8.BODY&SOUL-TEAM.......7.......2......1.......4......18-24........216-257........7
9.OLIMPICII 2................7........0......3........4......16-26........218-219.......2[-1]
10.LUPII GALBENI..........7........0......2........5......14-28........183-260.......2


CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.TEMPLIERII.................8.......5......2.......1......28-20.........285-250......17
2.DRACONES..................8........5......1.......2......28-20.........283-245......16
3.SOIMII........................8........4......3.......1......26-22........258-269.......15
4.GALACTICII.................8........4......1.......3......28-20........281-240.......13
5.PHOENIX.....................8........4......1.......3.....26-22.........276-268......13
6.ARME SI TRANDAFIRI..8........3......3.......2......25-23........264-245.......12
7.KURNIK STARS............8........2......2.......4......21-27........248-260.......8
8.BODY&SOUL-TEAM.......8.......2......1.......5......20-28........242-294........7
9.LUPII GALBENI............8........1......2........5......19-29........224-286.......5
10.OLIMPICII 2...............8........0......4........4......19-29........252-256.......3[-1]


CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.........liniav.........pct.
1.SOIMII.......................9........5......3.......1......30-24........295-301.......18
2.DRACONES..................9........5......2.......2......31-23.........318-277......17
3.TEMPLIERII.................9.......5......2.......2......30-24.........317-287......17
4.GALACTICII.................9.......4......2.......3......31-23........309-274.......14
5.PHOENIX.....................9.......4......2.......3......29-25.........308-300......14
6.ARME SI TRANDAFIRI..9........3......4.......2......28-26........296-277.......13
7.KURNIK STARS............9........3......2.......4......25-29........283-294.......11
8.BODY&SOUL-TEAM.......9........2......1.......6......22-32........276-329........7
9.LUPII GALBENI............9........1......3........5......22-32........258-314.......6
10.OLIMPICII 2..............9........0......5........4......22-32........284-291.......4[-1]



EDTIA A 5 A - RETUR

CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.........liniav.........pct.
1.SOIMII........................10.......6......3.......1......35-25........335-328.......21
2.TEMPLIERII.................10.......6......2.......2......34-26.........354-319......20
3.PHOENIX.....................10.......5......2.......3......34-26.........347-331......17
4.DRACONES..................10........5......2.......3......33-27.........340-314......17
5.GALACTICII.................10.......4......3.......3......34-26........343-304.......15
6.ARME SI TRANDAFIRI..10........3......4.......3......29-31........323-317.......13
7.KURNIK STARS............10........3......2.......5......26-34........314-333.......11
8.BODY&SOUL-TEAM.......10........2......2.......6......25-35........306-363........8
9.OLIMPICII 2................10........1......5........4......26-34........318-315.......7[-1]
10.LUPII GALBENI..........10........1......3........6......24-36........282-348.......6


CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA

Loc .. Echipa ............... Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. Soimii ........................ 11 .... 6 .... 4 .... 1 .... 38 - 28 .... 361 - 36 ..... 22
02. TEMPLIERII ................ 11 .... 6 .... 3 .... 2 .... 37 - 29 .... 379 - 351 .... 21
03. PHOENIX ................... 11 .... 5 .... 3 .... 3 .... 37 - 29 .... 378 - 358 .... 18
04. DRACONES ................ 11 .... 5 .... 2 .... 4 .... 35 - 31 .... 380 - 347 .... 17
05. GALACTICII ................ 11 .... 4 .... 4 .... 3 .... 37 - 29 .... 371 - 335 .... 16
06. ARME SI TRANDAFIRI .. 11 .... 3 .... 5 .... 3 .... 32 - 34 .... 354 - 342 .... 14
07. KURNIK STARS ........... 11 .... 3 .... 3 .... 5 .... 29 - 37 .... 347 - 359 .... 12
08. BODY&SOUL - TEAM .... 11 .... 3 .... 2 .... 6 .... 29 - 37 .... 345 - 392 .... 11
09. LUPII GALBENI ........... 11 .... 2 .... 3 .... 6 .... 28 - 38 .... 315 - 378 .... 09
10. OLIMPICII 2 ............... 11 .... 1 .... 5 .... 5 .... 28 - 38 .... 347 - 354 .... 07 (-1)


CLASAMENT DUPA ETAPA 12-a

Loc. Echipa .................. Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. SOIMII ....................... 12 .... 6 .... 4 .... 2 .... 39 - 33 .... 393 - 399 .... 22
02. TEMPLIERII ................. 12 .... 6 .... 3 .... 3 .... 39 - 33 .... 400 - 385 .... 21
03. GALACTICII ................. 12 .... 5 .... 4 .... 3 .... 42 - 30 .... 409 - 367 .... 19
04. PHOENIX .................... 12 .... 5 .... 4 .... 3 .... 40 - 32 .... 411 - 389 .... 19
05. DRACONES ................. 12 .... 5 .... 3 .... 4 .... 38 - 34 .... 418 - 383 .... 18
06. KURNIK STARS ............ 12 .... 4 .... 3 .... 5 .... 33 - 39 .... 381 - 380 .... 15
07. ARME SI TRANDAFIRI ... 12 .... 3 .... 6 .... 3 .... 35 - 37 .... 390 - 380 .... 15
08. BODY&SOUL - TEAM ..... 12 .... 3 .... 3 .... 6 .... 32 - 40 .... 381 - 421 .... 12
09. LUPII GALBENI ............ 12 .... 2 .... 4 .... 6 .... 31 - 41 .... 344 - 414 .... 10
10. OLIMPICII2 ................. 12 .... 1 .... 6 .... 5 .... 31 - 41 .... 378 - 387 .... 08 -1)


CLASAMENT DUPA ETAPA 13-a

Loc. Echipa ................. Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
1 TEMPLIERII ................. 13 .... 7 .... 3 .... 3 .... 43 - 35 .... 437 - 415 .... 24
2 SOIMII ....................... 13 .... 6 .... 4 .... 3 .... 40 - 38 .... 413 - 439 .... 22
3 PHOENIX .................... 13 .... 5 .... 5 .... 3 .... 43 - 35 .... 446 - 424 .... 20
4 DRACONES ................. 13 .... 5 .... 4 .... 4 .... 41 - 37 .... 454 - 420 .... 19
5 GALACTICII ................ 13 .... 5 .... 4 .... 4 .... 44 - 34 .... 439 - 404 .... 19
6 KURNIK STARS ............ 13 .... 4 .... 4 .... 5 .... 36 - 42 .... 411 - 415 .... 16
7 ARME SI TRANDAFIRI ... 13 .... 3 .... 7 .... 3 .... 38 - 40 .... 425 - 410 .... 16
8 BODY&SOUL - TEAM ..... 13 .... 3 .... 4 .... 6 .... 35 - 43 .... 418 - 457 .... 13
9 OLIMPICII 2 ................ 13 .... 2 .... 6 .... 5 .... 36 - 42 .... 418 - 407 .... 11 (-1)
10 LUPII GALBENI ........... 13 .... 2 .... 5 .... 6 .... 34 - 44 .... 379 - 449 .... 11



Data inscrierii: 01/Mai/2009
Mesaje: 577
Localitate: Sibiu


CLASAMENT DUPA ETAPA 14-a

Loc. Echipa ................ Meciuri . Vict . Egal . Infr .... Pctav ....... Liniav ..... Pct.
01 SOIMII ...................... 14 .... 7 .... 4 .... 3 .... 44 - 40 .... 451 - 470 .... 25
02 TEMPLIERII ................ 14 .... 7 .... 4 .... 3 .... 46 - 38 .... 465 - 441 .... 25
03 PHOENIX .................... 14 .... 6 .... 5 .... 3 .... 47 - 37 .... 481 - 450 .... 23
04 DRACONES ................. 14 .... 6 .... 4 .... 4 .... 45 - 39 .... 490 - 448 .... 22
05 GALACTICII ................ 14 .... 6 .... 4 .... 4 .... 48 - 36 .... 475 - 434 .... 22
06 KURNIK STARS ............ 14 .... 4 .... 4 .... 6 .... 38 - 46 .... 439 - 451 .... 16
07 ARME SI TRANDAFIRI .. 14 .... 3 .... 7 .... 4 .... 40 - 44 .... 455 - 446 .... 16
08 BODY&SOUL - TEAM .... 14 .... 3 .... 4 .... 7 .... 37 - 47 .... 444 - 492 .... 13
09 OLIMPICII 2 ............... 14 .... 2 .... 7 .... 5 .... 39 - 45 .... 444 - 435 .... 12 (-1)
10 LUPII GALBENI ........... 14 .... 2 .... 5 .... 7 .... 36 - 48 .... 410 - 487 .... 11


CLASAMENT DUPA ETAPA 15-a

Loc. Echipa ................ Meciuri . Vict . Egal . Infr ... Pctav ..... Liniav ... Pct.
01 TEMPLIERII .................. 15 ... 8 ... 4 ... 3 ... 51 - 39 ... 505 - 468 28
02 SOIMII ......................... 15 ... 7 ... 4 ... 4 ... 46 - 44 ... 473 - 500 25
03 PHOENIX ...................... 15 ... 6 ... 6 ... 3 ... 50 - 40 ... 515 - 483 24
04 DRACONES ................... 15 ... 6 ... 5 ... 4 ... 48 - 42 ... 523 - 482 23
05 GALACTICII .................. 15 ... 6 ... 4 ... 5 ... 49 - 41 ... 501 - 472 22
06 KURNIK STARS .............. 15 ... 5 ... 4 ... 6 ... 43 - 47 ... 477 - 477 19
07 ARME SI TRANDAFIRI .... 15 ... 4 ... 7 ... 4 ... 45 - 45 ... 496 - 473 19
08 BODY&SOUL - TEAM ...... 15 ... 4 ... 4 ... 7 ... 41 - 49 ... 474 - 514 16
09 OLIMPICII 2 ................. 15 ... 2 ... 7 ... 6 ... 40 - 50 ... 471 - 476 11 -2
10 LUPII GALBENI ............. 15 ... 2 ... 5 ... 8 ... 37 - 53 ... 437 - 527 11


CLASAMENT DUPA ETAPA 16-a

Loc. Echipa .................. Meciuri . Vict . Egal . Infr .... Pctav .......... Liniav ...... Pct.
01 TEMPLIERII ................... 16 .... 9 .... 4 .... 3 .... 55 - 41 .... 542 - 507 .... 31
02 PHOENIX ...................... 16 .... 7 .... 6 .... 3 .... 54 - 42 .... 552 - 519 .... 27
03 SOIMII ......................... 16 .... 7 .... 4 .... 5 .... 48 - 48 .... 509 - 537 .... 25
04 DRACONES ................... 16 .... 6 .... 6 .... 4 .... 51 - 45 .... 558 - 517 .... 24
05 GALACTICII .................. 16 .... 6 .... 5 .... 5 .... 52 - 44 .... 536 - 507 .... 23
06 KURNIK STARS .............. 16 .... 6 .... 4 .... 6 .... 47 - 49 .... 513 - 509 .... 22
07 ARME SI TRANDAFIRI .... 16 .... 4 .... 8 .... 4 .... 48 - 48 .... 535 - 507 .... 20
08 BODY&SOUL - TEAM ...... 16 .... 4 .... 4 .... 8 .... 43 - 53 .... 513 - 551 .... 16
09 LUPII GALBENI ............. 16 .... 2 .... 6 .... 8 .... 40 - 56 .... 471 - 566 .... 12
10 OLIMPICII 2 ................. 16 .... 2 .... 7 .... 7 .... 42 - 54 .... 503 - 512 .... 11 -2


CLASAMENT DUPA ETAPA 17-a

Loc. Echipa ................... Meciuri . Vict . Egal . Infr ... Pctav ......... Liniav ....... Pct.
01. TEMPLIERII .................. 17 .... 9 .... 4 .... 4 .... 57 - 45 .... 564 - 546 .... 31
02. PHOENIX ...................... 17 .... 8 .... 6 .... 3 .... 58 - 44 .... 591 - 541 .... 30
03. SOIMII ......................... 17 .... 8 .... 4 .... 5 .... 52 - 50 .... 545 - 567 .... 28
04. GALACTICII ................... 17 .... 7 .... 5 .... 5 .... 56 - 46 .... 575 - 538 .... 26
05. DRACONES .................... 17 .... 6 .... 6 .... 5 .... 53 - 49 .... 588 - 553 .... 24
06. KURNIK STARS ............... 17 .... 6 .... 5 .... 6 .... 50 - 52 .... 546 - 543 .... 23
07. ARME SI TRANDAFIRI ..... 17 .... 4 .... 9 .... 4 .... 51 - 51 .... 571 - 539 .... 21
08. BODY&SOUL - TEAM ....... 17 .... 4 .... 5 .... 8 .... 46 - 56 .... 545 - 587 .... 17
09. LUPII GALBENI .............. 17 .... 2 .... 7 .... 8 .... 43 - 59 .... 505 - 599 .... 13
10. OLIMPICII 2 .................. 17 .... 2 .... 7 .... 8 .... 44 - 58 .... 534 - 551 .... 11 (-2)


CLASAMENT DUPA ETAPA 18-a

Loc. Echipa .................... Meciuri . Vict . Egal . Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. PHOENIX ...................... 18 .... 9 .... 6 .... 3 .... 62 - 46 .... 627 - 567 .... 33 :hooray:
02. TEMPLIERII ................... 18 .... 9 .... 5 .... 4 .... 60 - 48 .... 594 - 581 .... 32
03. GALACTICII ................... 18 .... 8 .... 5 .... 5 .... 61 - 47 .... 617 - 559 .... 29
04. SOIMII ......................... 18 .... 8 .... 5 .... 5 .... 55 - 53 .... 580 - 597 .... 29
05. DRACONES ................... 18 .... 7 .... 6 .... 5 .... 57 - 51 .... 623 - 582 .... 27
06. KURNIK STARS .............. 18 .... 7 .... 5 .... 6 .... 54 - 54 .... 580 - 574 .... 26
07. ARME SI TRANDAFIRI ..... 18 .... 4 .... 9 .... 5 .... 53 - 55 .... 597 - 575 .... 21
08. BODY&SOUL - TEAM ....... 18 .... 4 .... 5 .... 9 .... 48 - 60 .... 576 - 621 .... 17
09. LUPII GALBENI .............. 18 .... 2 .... 7 .... 9 .... 44 - 64 .... 526 - 641 .... 13
10. OLIMPICII 2 .................. 18 .... 2 .... 7 .... 9 .... 46 - 62 .... 563 - 586 .... 11 (-2)


Felicitari echipei castigatoare:
PHOENIX :beer2:

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro