 |
Competitii de table Table-competitii-playok
|
| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
BitiRo liga1spd1ctc1gl1


Data inscrierii: 10/Apr/2012 Mesaje: 1364 Localitate: Sibiu
|
Trimis: 07/05/2012 09:57 Titlul subiectului: Clasamente Editia - V-a |
|
|
EDTIA A 5 A - TUR
CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................2........2......0.......0.....8-4.........72-56.......6
2.DRACONES..................2........1......1.......0......8-4..........74-58......4
3.PHOENIX.....................2........1......0.......1.....6-6.........68-67.......3
4.BODY&SOUL-TEAM.....2........1......0.......1......6-6.........53-67.......3
5.TEMPLIERII.................2........0......2.......0......6-6........68-65.......2
6.ARME SI TRANDAFIRI..2........0......2........0.....6-6..........65-66......2
7.SOIMII........................2.......0......2.......0......6-6..........55-68......2
8.KURNIK STARS............2........0......1.......1......5-7..........69-58......1
9.OLIMPICII 2................2........0......1.......1......5-7........63-55.......1
10.LUPII GALBENI...........2........0......1........1......4-8.........49-76.......1
CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII................3........3......0.......0......14-4.........114-79.......9
2.DRACONES..................3........2......1.......0......12-6.........111-85......7
3.PHOENIX.....................3........2......0.......1.....10-8.........104-100.....6
4.KURNIK STARS............3........1......1.......1......10-8.........112-81......4
5.BODY&SOUL-TEAM.......3........1......1.......1......9-9...........88-100.......4
6.TEMPLIERII.................3........0......2.......1......7-11.........91-108.......2
7.ARME SI TRANDAFIRI..3........0......2........1.....8-10..........92-103.......2
8.SOIMII.......................3........0......2........1......6-12..........78-110......2
9.LUPII GALBENI............3........0......2........1......7-11.........82-111.......2
10.OLIMPICII 2..............3........0......1........2......7-11...........96-91.......1
CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................4........3......1.......0......17-7.........151-114......10
2.PHOENIX.....................4........3......0.......1.....14-10.........136-129......9
3.GALACTICII.................4........3......0.......1......16-8.........145-113.......9
4.KURNIK STARS............4.......2......1.......1......15-9..........153-108.......7
5.TEMPLIERII.................4.......1......2.......1......11-13.........125-139......5
6.SOIMII.........................4.......1......2........1......10-14........107-143......5
7.BODY&SOUL-TEAM.......4.......1......1.......2......10-14........117-140.......4
8.ARME SI TRANDAFIRI...4........0......2........2.....9-15.........129-144.......2
9.LUPII GALBENI............4........0......2........2......9-15.........111-143.......2
10.OLIMPICII 2...............4........0......1........3......9-15.........129-120.......1
CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................5........4......1.......0......22-8.........191-133......13
2.GALACTICII.................5........3......0.......2......18-12........173-149.......9
3.PHOENIX.....................5........3......0.......2.....16-14.........172-167......9
4.TEMPLIERII.................5.......2......2.......1......16-14.........164-167......8
5.SOIMII.........................5.......2......2.......1......14-16........142-171.......8
6.KURNIK STARS............5.......2......1.......2......16-14..........172-148.......7
7.BODY&SOUL-TEAM.......5.......2......1.......2......14-16........155-176........7
8.ARME SI TRANDAFIRI...5........1......2........2.....13-17........165-172.......5
9.LUPII GALBENI............5........0......2........3......11-19........139-178.......2
10.OLIMPICII 2...............5........0......1........4......10-20........157-159.......1
CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................6........4......1.......1......23-13.........219-169......13
2.GALACTICII.................6........4......0.......2......23-13........210-170.......12
3.PHOENIX.....................6........4......0.......2.....21-15.........208-195......12
4.TEMPLIERII.................6.......3......2.......1......20-16.........205-191......11
5.SOIMII........................6.......3......2.......1......18-18........182-204.......11
6.KURNIK STARS............6.......2......1.......3......17-19..........193-185.......7
7.BODY&SOUL-TEAM.......6.......2......1.......3......16-20........188-216........7
8.ARME SI TRANDAFIRI...6........1......3........2.....16-20........184-199.......6
9.LUPII GALBENI............6........0......2........4......13-23........163-219.......2
10.OLIMPICII 2...............5........0......2........4......13-23........184-190.......2
CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES..................7........5......1.......1......27-15.........255-203......16
2.TEMPLIERII.................7.......4......2.......1......24-18.........246-219......14
3.PHOENIX.....................7........4......1.......2.....24-18.........246-229......13
4.GALACTICII.................7........4......0.......3......25-17........244-206.......12
5.SOIMII........................7........3......3.......1......21-21........216-241.......12
6.ARME SI TRANDAFIRI..7........2......3.......2......21-21........227-219.......9
7.KURNIK STARS............7........2......2.......3......20-22........222-219.......8
8.BODY&SOUL-TEAM.......7.......2......1.......4......18-24........216-257........7
9.OLIMPICII 2................7........0......3........4......16-26........218-219.......2[-1]
10.LUPII GALBENI..........7........0......2........5......14-28........183-260.......2
CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.TEMPLIERII.................8.......5......2.......1......28-20.........285-250......17
2.DRACONES..................8........5......1.......2......28-20.........283-245......16
3.SOIMII........................8........4......3.......1......26-22........258-269.......15
4.GALACTICII.................8........4......1.......3......28-20........281-240.......13
5.PHOENIX.....................8........4......1.......3.....26-22.........276-268......13
6.ARME SI TRANDAFIRI..8........3......3.......2......25-23........264-245.......12
7.KURNIK STARS............8........2......2.......4......21-27........248-260.......8
8.BODY&SOUL-TEAM.......8.......2......1.......5......20-28........242-294........7
9.LUPII GALBENI............8........1......2........5......19-29........224-286.......5
10.OLIMPICII 2...............8........0......4........4......19-29........252-256.......3[-1]
CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.........liniav.........pct.
1.SOIMII.......................9........5......3.......1......30-24........295-301.......18
2.DRACONES..................9........5......2.......2......31-23.........318-277......17
3.TEMPLIERII.................9.......5......2.......2......30-24.........317-287......17
4.GALACTICII.................9.......4......2.......3......31-23........309-274.......14
5.PHOENIX.....................9.......4......2.......3......29-25.........308-300......14
6.ARME SI TRANDAFIRI..9........3......4.......2......28-26........296-277.......13
7.KURNIK STARS............9........3......2.......4......25-29........283-294.......11
8.BODY&SOUL-TEAM.......9........2......1.......6......22-32........276-329........7
9.LUPII GALBENI............9........1......3........5......22-32........258-314.......6
10.OLIMPICII 2..............9........0......5........4......22-32........284-291.......4[-1]
EDTIA A 5 A - RETUR
CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.........liniav.........pct.
1.SOIMII........................10.......6......3.......1......35-25........335-328.......21
2.TEMPLIERII.................10.......6......2.......2......34-26.........354-319......20
3.PHOENIX.....................10.......5......2.......3......34-26.........347-331......17
4.DRACONES..................10........5......2.......3......33-27.........340-314......17
5.GALACTICII.................10.......4......3.......3......34-26........343-304.......15
6.ARME SI TRANDAFIRI..10........3......4.......3......29-31........323-317.......13
7.KURNIK STARS............10........3......2.......5......26-34........314-333.......11
8.BODY&SOUL-TEAM.......10........2......2.......6......25-35........306-363........8
9.OLIMPICII 2................10........1......5........4......26-34........318-315.......7[-1]
10.LUPII GALBENI..........10........1......3........6......24-36........282-348.......6
CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA
Loc .. Echipa ............... Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. Soimii ........................ 11 .... 6 .... 4 .... 1 .... 38 - 28 .... 361 - 36 ..... 22
02. TEMPLIERII ................ 11 .... 6 .... 3 .... 2 .... 37 - 29 .... 379 - 351 .... 21
03. PHOENIX ................... 11 .... 5 .... 3 .... 3 .... 37 - 29 .... 378 - 358 .... 18
04. DRACONES ................ 11 .... 5 .... 2 .... 4 .... 35 - 31 .... 380 - 347 .... 17
05. GALACTICII ................ 11 .... 4 .... 4 .... 3 .... 37 - 29 .... 371 - 335 .... 16
06. ARME SI TRANDAFIRI .. 11 .... 3 .... 5 .... 3 .... 32 - 34 .... 354 - 342 .... 14
07. KURNIK STARS ........... 11 .... 3 .... 3 .... 5 .... 29 - 37 .... 347 - 359 .... 12
08. BODY&SOUL - TEAM .... 11 .... 3 .... 2 .... 6 .... 29 - 37 .... 345 - 392 .... 11
09. LUPII GALBENI ........... 11 .... 2 .... 3 .... 6 .... 28 - 38 .... 315 - 378 .... 09
10. OLIMPICII 2 ............... 11 .... 1 .... 5 .... 5 .... 28 - 38 .... 347 - 354 .... 07 (-1)
CLASAMENT DUPA ETAPA 12-a
Loc. Echipa .................. Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. SOIMII ....................... 12 .... 6 .... 4 .... 2 .... 39 - 33 .... 393 - 399 .... 22
02. TEMPLIERII ................. 12 .... 6 .... 3 .... 3 .... 39 - 33 .... 400 - 385 .... 21
03. GALACTICII ................. 12 .... 5 .... 4 .... 3 .... 42 - 30 .... 409 - 367 .... 19
04. PHOENIX .................... 12 .... 5 .... 4 .... 3 .... 40 - 32 .... 411 - 389 .... 19
05. DRACONES ................. 12 .... 5 .... 3 .... 4 .... 38 - 34 .... 418 - 383 .... 18
06. KURNIK STARS ............ 12 .... 4 .... 3 .... 5 .... 33 - 39 .... 381 - 380 .... 15
07. ARME SI TRANDAFIRI ... 12 .... 3 .... 6 .... 3 .... 35 - 37 .... 390 - 380 .... 15
08. BODY&SOUL - TEAM ..... 12 .... 3 .... 3 .... 6 .... 32 - 40 .... 381 - 421 .... 12
09. LUPII GALBENI ............ 12 .... 2 .... 4 .... 6 .... 31 - 41 .... 344 - 414 .... 10
10. OLIMPICII2 ................. 12 .... 1 .... 6 .... 5 .... 31 - 41 .... 378 - 387 .... 08 -1)
CLASAMENT DUPA ETAPA 13-a
Loc. Echipa ................. Meciuri . Vict ..Egal ..Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
1 TEMPLIERII ................. 13 .... 7 .... 3 .... 3 .... 43 - 35 .... 437 - 415 .... 24
2 SOIMII ....................... 13 .... 6 .... 4 .... 3 .... 40 - 38 .... 413 - 439 .... 22
3 PHOENIX .................... 13 .... 5 .... 5 .... 3 .... 43 - 35 .... 446 - 424 .... 20
4 DRACONES ................. 13 .... 5 .... 4 .... 4 .... 41 - 37 .... 454 - 420 .... 19
5 GALACTICII ................ 13 .... 5 .... 4 .... 4 .... 44 - 34 .... 439 - 404 .... 19
6 KURNIK STARS ............ 13 .... 4 .... 4 .... 5 .... 36 - 42 .... 411 - 415 .... 16
7 ARME SI TRANDAFIRI ... 13 .... 3 .... 7 .... 3 .... 38 - 40 .... 425 - 410 .... 16
8 BODY&SOUL - TEAM ..... 13 .... 3 .... 4 .... 6 .... 35 - 43 .... 418 - 457 .... 13
9 OLIMPICII 2 ................ 13 .... 2 .... 6 .... 5 .... 36 - 42 .... 418 - 407 .... 11 (-1)
10 LUPII GALBENI ........... 13 .... 2 .... 5 .... 6 .... 34 - 44 .... 379 - 449 .... 11
Data inscrierii: 01/Mai/2009
Mesaje: 577
Localitate: Sibiu
CLASAMENT DUPA ETAPA 14-a
Loc. Echipa ................ Meciuri . Vict . Egal . Infr .... Pctav ....... Liniav ..... Pct.
01 SOIMII ...................... 14 .... 7 .... 4 .... 3 .... 44 - 40 .... 451 - 470 .... 25
02 TEMPLIERII ................ 14 .... 7 .... 4 .... 3 .... 46 - 38 .... 465 - 441 .... 25
03 PHOENIX .................... 14 .... 6 .... 5 .... 3 .... 47 - 37 .... 481 - 450 .... 23
04 DRACONES ................. 14 .... 6 .... 4 .... 4 .... 45 - 39 .... 490 - 448 .... 22
05 GALACTICII ................ 14 .... 6 .... 4 .... 4 .... 48 - 36 .... 475 - 434 .... 22
06 KURNIK STARS ............ 14 .... 4 .... 4 .... 6 .... 38 - 46 .... 439 - 451 .... 16
07 ARME SI TRANDAFIRI .. 14 .... 3 .... 7 .... 4 .... 40 - 44 .... 455 - 446 .... 16
08 BODY&SOUL - TEAM .... 14 .... 3 .... 4 .... 7 .... 37 - 47 .... 444 - 492 .... 13
09 OLIMPICII 2 ............... 14 .... 2 .... 7 .... 5 .... 39 - 45 .... 444 - 435 .... 12 (-1)
10 LUPII GALBENI ........... 14 .... 2 .... 5 .... 7 .... 36 - 48 .... 410 - 487 .... 11
CLASAMENT DUPA ETAPA 15-a
Loc. Echipa ................ Meciuri . Vict . Egal . Infr ... Pctav ..... Liniav ... Pct.
01 TEMPLIERII .................. 15 ... 8 ... 4 ... 3 ... 51 - 39 ... 505 - 468 28
02 SOIMII ......................... 15 ... 7 ... 4 ... 4 ... 46 - 44 ... 473 - 500 25
03 PHOENIX ...................... 15 ... 6 ... 6 ... 3 ... 50 - 40 ... 515 - 483 24
04 DRACONES ................... 15 ... 6 ... 5 ... 4 ... 48 - 42 ... 523 - 482 23
05 GALACTICII .................. 15 ... 6 ... 4 ... 5 ... 49 - 41 ... 501 - 472 22
06 KURNIK STARS .............. 15 ... 5 ... 4 ... 6 ... 43 - 47 ... 477 - 477 19
07 ARME SI TRANDAFIRI .... 15 ... 4 ... 7 ... 4 ... 45 - 45 ... 496 - 473 19
08 BODY&SOUL - TEAM ...... 15 ... 4 ... 4 ... 7 ... 41 - 49 ... 474 - 514 16
09 OLIMPICII 2 ................. 15 ... 2 ... 7 ... 6 ... 40 - 50 ... 471 - 476 11 -2
10 LUPII GALBENI ............. 15 ... 2 ... 5 ... 8 ... 37 - 53 ... 437 - 527 11
CLASAMENT DUPA ETAPA 16-a
Loc. Echipa .................. Meciuri . Vict . Egal . Infr .... Pctav .......... Liniav ...... Pct.
01 TEMPLIERII ................... 16 .... 9 .... 4 .... 3 .... 55 - 41 .... 542 - 507 .... 31
02 PHOENIX ...................... 16 .... 7 .... 6 .... 3 .... 54 - 42 .... 552 - 519 .... 27
03 SOIMII ......................... 16 .... 7 .... 4 .... 5 .... 48 - 48 .... 509 - 537 .... 25
04 DRACONES ................... 16 .... 6 .... 6 .... 4 .... 51 - 45 .... 558 - 517 .... 24
05 GALACTICII .................. 16 .... 6 .... 5 .... 5 .... 52 - 44 .... 536 - 507 .... 23
06 KURNIK STARS .............. 16 .... 6 .... 4 .... 6 .... 47 - 49 .... 513 - 509 .... 22
07 ARME SI TRANDAFIRI .... 16 .... 4 .... 8 .... 4 .... 48 - 48 .... 535 - 507 .... 20
08 BODY&SOUL - TEAM ...... 16 .... 4 .... 4 .... 8 .... 43 - 53 .... 513 - 551 .... 16
09 LUPII GALBENI ............. 16 .... 2 .... 6 .... 8 .... 40 - 56 .... 471 - 566 .... 12
10 OLIMPICII 2 ................. 16 .... 2 .... 7 .... 7 .... 42 - 54 .... 503 - 512 .... 11 -2
CLASAMENT DUPA ETAPA 17-a
Loc. Echipa ................... Meciuri . Vict . Egal . Infr ... Pctav ......... Liniav ....... Pct.
01. TEMPLIERII .................. 17 .... 9 .... 4 .... 4 .... 57 - 45 .... 564 - 546 .... 31
02. PHOENIX ...................... 17 .... 8 .... 6 .... 3 .... 58 - 44 .... 591 - 541 .... 30
03. SOIMII ......................... 17 .... 8 .... 4 .... 5 .... 52 - 50 .... 545 - 567 .... 28
04. GALACTICII ................... 17 .... 7 .... 5 .... 5 .... 56 - 46 .... 575 - 538 .... 26
05. DRACONES .................... 17 .... 6 .... 6 .... 5 .... 53 - 49 .... 588 - 553 .... 24
06. KURNIK STARS ............... 17 .... 6 .... 5 .... 6 .... 50 - 52 .... 546 - 543 .... 23
07. ARME SI TRANDAFIRI ..... 17 .... 4 .... 9 .... 4 .... 51 - 51 .... 571 - 539 .... 21
08. BODY&SOUL - TEAM ....... 17 .... 4 .... 5 .... 8 .... 46 - 56 .... 545 - 587 .... 17
09. LUPII GALBENI .............. 17 .... 2 .... 7 .... 8 .... 43 - 59 .... 505 - 599 .... 13
10. OLIMPICII 2 .................. 17 .... 2 .... 7 .... 8 .... 44 - 58 .... 534 - 551 .... 11 (-2)
CLASAMENT DUPA ETAPA 18-a
Loc. Echipa .................... Meciuri . Vict . Egal . Infr .. Pctav ........ Liniav ..... Pct.
01. PHOENIX ...................... 18 .... 9 .... 6 .... 3 .... 62 - 46 .... 627 - 567 .... 33
02. TEMPLIERII ................... 18 .... 9 .... 5 .... 4 .... 60 - 48 .... 594 - 581 .... 32
03. GALACTICII ................... 18 .... 8 .... 5 .... 5 .... 61 - 47 .... 617 - 559 .... 29
04. SOIMII ......................... 18 .... 8 .... 5 .... 5 .... 55 - 53 .... 580 - 597 .... 29
05. DRACONES ................... 18 .... 7 .... 6 .... 5 .... 57 - 51 .... 623 - 582 .... 27
06. KURNIK STARS .............. 18 .... 7 .... 5 .... 6 .... 54 - 54 .... 580 - 574 .... 26
07. ARME SI TRANDAFIRI ..... 18 .... 4 .... 9 .... 5 .... 53 - 55 .... 597 - 575 .... 21
08. BODY&SOUL - TEAM ....... 18 .... 4 .... 5 .... 9 .... 48 - 60 .... 576 - 621 .... 17
09. LUPII GALBENI .............. 18 .... 2 .... 7 .... 9 .... 44 - 64 .... 526 - 641 .... 13
10. OLIMPICII 2 .................. 18 .... 2 .... 7 .... 9 .... 46 - 62 .... 563 - 586 .... 11 (-2)
Felicitari echipei castigatoare:
PHOENIX
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro
|