Pagina de start a forumului Competitii de table Competitii de table
Table-competitii-playok
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Clasamente Editia - IV-a

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BitiRo
liga1spd1ctc1gl1
liga1spd1ctc1gl1
BitiRo

Data inscrierii: 10/Apr/2012
Mesaje: 1364
Localitate: Sibiu

MesajTrimis: 07/05/2012 09:55    Titlul subiectului: Clasamente Editia - IV-a Raspunde cu citat (quote)

EDTIA A 4 A - TUR


CLASAMENT DUPA îNTâIA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................1........1......0........0.....5-1.........41-20.......3
2.TEMPLIERII.................1........1......0........0......5-1........39-26.......3
3.ARME SI TRANDAFIRI..1........1......0........0.....4-2..........40-32......3
4.BODY&SOUL-TEAM.......1........1......0.......0......4-2.........34-35.......3
5.DRACONES...................1........0......1.......0......3-3..........32-27......1
6.OLIMPICII 2.................1........0......1.......0......3-3.........27-32.......1
7.KURNIK STARS.............1........0......0.......1......2-4..........35-34......0
8.PHOENIX......................1........0......0.......1......2-4..........32-40......0
9.SOIMII.........................1........0......0.......1......1-5..........26-39......0
10.LUPII GALBENI...........1........0......0.......1......1-5.........20-41.......0


CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................2........2......0........0.....9-3.........74-56.......6
2.TEMPLIERII.................2........2......0........0......9-3........74-57.......6
3.DRACONES...................2........1......1.......0......8-4.........73-55......4
4.ARME SI TRANDAFIRI...2........1......1........0.....7-5.........69-59......4
5.BODY&SOUL-TEAM.......2........1......1........0.....7-5.........61-64.......4
6.KURNIK STARS.............2........1......0.......1......6-6.........76-69......3
7.OLIMPICII 2.................2........0......1.......1......5-7.........63-65.......1
8.PHOENIX......................2........0......0.......2......4-8.........63-75......0
9.LUPII GALBENI.............2........0......0.......2......3-9.........55-82.......0
10.SOIMII.......................2........0......0.......2......2-10.......54-80......0


CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................3........2......1.......0......12-6.........107-82......7
2.BODY&SOUL-TEAM.......3........2......1........0.....11-7.........93-93........7
3.KURNIK STARS.............3........2......0.......1......11-7.........116-97......6
4.TEMPLIERII..................3.......2......0........1......11-7........103-89.......6
5.GALACTICII..................3.......2......0........1.....11-7.........101-90.......6
6.ARME SI TRANDAFIRI...3.......2......1........0.....11-7.........102-92......5[-2]
7.OLIMPICII 2.................3........0......1.......2......6-12.........91-105......1
8.PHOENIX......................3........0......1.......2......7-11.........93-106......1
9.SOIMII.........................3........0......1.......2......5-13.........85-110......1
10.LUPII GALBENI...........3........0......0.......3......5-13.........88-115......-1


CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............4........3......0.......1......15-9.........155-133......9
2.DRACONES...................4........2......2.......0......15-9..........143-116......8
3.BODY&SOUL-TEAM.......4........2......2.......0......14-10........126-122......8
4.TEMPLIERII..................4.......2......1........1......14-10........133-128......7
5.ARME SI TRANDAFIRI...4.......2......2........0.....14-10.........134-128......6[-2]
6.GALACTICII..................4.......2......0........2.....13-11.........137-129.......6
7.OLIMPICII 2.................4........0......2.......2......9-15..........127-137......2
8.PHOENIX......................4........0......2.......2......10-14.........127-142......2
9.SOIMII.........................4........0......2.......2......8-16...........114-143......2
10.LUPII GALBENI...........4........0......1.......3......8-16...........127-145......0[-1]

CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............5........3......1.......1......18-12........185-171......10
2.TEMPLIERII..................5.......3......1........1......18-12........167-157......10
3.DRACONES...................5........2......3.......0......18-12.........181-146......9
4.ARME SI TRANDAFIRI...5.......3......2........0.....18-12.........172-151......9[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......5........2......3.......0......17-13........162-153......9
6.GALACTICII..................5.......2......0........3......15-15........160-167.......6
7.LUPIIGALBENI..............5........1......1.......3......12-18.........166-179......3[-1]
8.PHOENIX......................5........0......3.......2......13-17.........158-178......3
9.OLIMPICII 2.................5........0......2.......3......11-19.........156-171......2
10.SOIMII.......................5........0......2.......3......10-20..........148-182......2


CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............6........4......1.......1......22-14.....221-196......13
2.DRACONES...................6........3......3.......0......22-14......220-174.....12
3.TEMPLIERII..................6.......3......2........1......21-15.....198-189......11
4.ARME SI TRANDAFIRI...6.......3......2........1.....20-16......197-187......9[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......6........2......3.......1......19-17.....190-192.......9
6.GALACTICII..................6.......2......1........3......18-18.....192-198.......7
7.PHOENIX......................6........1......3.......2......19-17......201-203......6
8.OLIMPICII 2.................6........1......2.......3......16-20......196-192......5
9.LUPIIGALBENI..............6........1......1.......4......12-24.....191-222......3[-1]
10.SOIMII.......................6........0......2.......4......11-25......169-222......2


CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............7........5......1.......1......26-16.....259-224......16
2.DRACONES...................7........3......4.......0......25-17......251-197.....13
3.TEMPLIERII..................7.......3......2........2......23-19.....226-227......11
4.ARME SI TRANDAFIRI...7.......3......3........1.....23-19......229-222......10[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......7........2......4.......1......22-20.....224-219.......10
6.GALACTICII..................7.......3......1........3......22-20.....230-224.......10
7.PHOENIX......................7........1......4.......2......22-20......233-233......7
8.OLIMPICII 2.................7........1......3.......3......19-23......226-224......6
9.LUPIIGALBENI..............7........1......2.......4......15-27......218-256......4[-1]
10.SOIMII.......................7........0......2.......5......13-29......195-260......2

CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............8........5......2.......1......29-19.....296-256......17
2.DRACONES...................8........3......5.......0......28-20......284-232.....14
3.TEMPLIERII..................8.......4......2........2......27-21.....262-255......14
4.BODY&SOUL-TEAM.......8........3......4.......1......27-21.....261-243.......13
5.ARME SI TRANDAFIRI...8.......3......3........2.....25-23......257-258......10[-2]
6.GALACTICII..................8.......3......1........4......24-24.....255-258.......10
7.PHOENIX......................8........2......4.......2......26-22......267-258......10
8.OLIMPICII 2.................8........1......3.......4......20-28......250-261......6
9.LUPIIGALBENI..............8........1......3.......4......18-30......218-256......5[-1]
10.SOIMII.......................8........0......3.......5......16-32......195-260......3


CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................9........4......5.......0......32-22......317-261.....17
2.KURNIK STARS.............9........5......2.......2......30-24.....323-296......17
3.TEMPLIERII..................9.......4......2........3......29-25.....291-288......14
4.BODY&SOUL-TEAM........9.......3......5.......1......30-24.....296-276.......14
5.PHOENIX......................9.......3......4.......2......31-23......307-285......13
6.GALACTICII..................9.......3......2........4......27-27.....288-293.......11
7.ARME SI TRANDAFIRI...9........3......3........3.....27-27......290-295......10[-2]
8.OLIMPICII 2.................9........2......3.......4......26-28......293-283......9
9.SOIMII.........................9........1......3.......5......20-34......232-293......6
10.LUPIIGALBENI............9........1......3........5.....18-36......240-299......5[-1]


CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................10........5......5.......0......36-24......354-286.....20
2.BODY&SOUL-TEAM........10.......4......5.......1......34-26.....332-302.......17
3.KURNIK STARS.............10........5......2.......3......32-28.....349-332......17
4.TEMPLIERII..................10.......5......2........3......33-27.....328-318......17
5.PHOENIX......................10.......3......5.......2......34-26......336-315......14
6.ARME SI TRANDAFIRI...10........3......4........3.....30-30......320-324........11[-2]
7.GALACTICII..................10.......3......2........5......29-31.....317-325......11
8.OLIMPICII2.................10........2......3.......5......28-32......318-320......9
9.LUPIIGALBENI..............10......2......3........5.....22-38......272-328.......8[-1]
10.SOIMII......................10........1......3.......6......22-38.....262-330........6


CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................11........5.....6........0......39-27......383-323.....21
2.BODY&SOUL-TEAM........11.......5......5.......1......39-27.....369-327.......20
3.KURNIK STARS.............11........5......3.......3......35-31.....381-368......18
4.PHOENIX......................11.......4......5.......2......39-27......375-338......17
5.TEMPLIERII..................11.......5......2........4......34-32.....351-357......17
6.GALACTICII..................11.......3......3........5......32-34.....352-355......12
7.ARME SI TRANDAFIRI...11........3......4........4.....31-35......345-361......11[-2]
8.OLIMPICII2.................11........2......4.......5......31-35......348-355......10
9.LUPIIGALBENI..............11......2......4........5.....25-41......308-370.......9[-1]
10.SOIMII......................11........1......4.......6......25-41.....299-359........7


CLASAMENT DUPA A DOUASPREZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................12........6.....6........0......43-29......421-347.....24
2.BODY&SOUL-TEAM........12.......6......5.......1......43-29.....3405-357.....23
3.KURNIK STARS.............12........5......4.......3......38-34.....410-402......19
4.PHOENIX......................12.......4......5.......3......41-31......400-374......17
5.TEMPLIERII..................12.......5......2........5......36-36.....381-393......17
6.ARME SI TRANDAFIRI...12........4......4........4.....36-36......383-391......14[-2]
7.GALACTICII..................12.......3......3........6......34-38.....376-393......12
8.OLIMPICII2.................12........2......5.......5......34-38......382-384.....11
9.SOIMII........................12........2......4.......6......29-43.....335-384.......10
10.LUPII GALBENI...........12.......2......4........6.....26-46......338-408.......9[-1]


CLASAMENT DUPA A TREISPREZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................13........7.....6........0......48-30......464-374.....27
2.BODY&SOUL-TEAM........13.......7......5.......1......47-31.....443-390.....26
3.KURNIK STARS.............13........5......5.......3......41-37.....445-437......20
4.PHOENIX......................13.......4......5.......4......42-36......427-417......17
5.TEMPLIERII..................12.......5......2........5......36-36.....381-393......17
6.ARME SI TRANDAFIRI...13........4......5........4.....39-39......415-423......15[-2]
7.GALACTICII..................13.......3......4........6......37-41.....411-428......13
8.OLIMPICII2.................13........2......6.......5......37-41......414-416.....12
9.SOIMII........................13........2......4.......7......31-47.....368-422.......10
10.LUPII GALBENI...........12.......2......4........6.....26-46......338-408.......8[-2]

CLASAMENT DUPA A PAISPREZECEA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.

1.DRACONES...................14........7.....7........0......51-33......494-405.....28
2.BODY&SOUL-TEAM........14.......7......5.......2......48-36.....468-431.....26
3.KURNIK STARS.............14........5......6.......3......44-40.....476-467......21
4.PHOENIX......................14.......5......5.......4......47-37......468-442......20
5.TEMPLIERII..................13.......5......3........5......39-39.....419-425......18
6.ARME SI TRANDAFIRI...14........4......5........5.....42-42......415-423......15[-2]
7.GALACTICII..................14.......3......5........6......40-44.....446-465......14
8.OLIMPICII2.................14........2......7.......5......40-44......446-454.....13
9.SOIMII........................14........2......5.......7......34-50.....401-453.......11
10.LUPII GALBENI...........13.......2......5........6.....29-49......369-441.......9[-2]


CLASAMENT DUPA A CINCISPREZECEZA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................15........8.....7........0......55-35......528-440.....31
2.BODY&SOUL-TEAM........15.......7......5.......3......50-40.....490-465.....26
3.KURNIK STARS.............15........6......6.......3......48-42.....517-499......24
4.PHOENIX......................15.......5......6.......4......50-40......496-488......21
5.TEMPLIERII..................14.......5......3........6....39-45.......436-468......18
7.GALACTICII..................15.......4......5........6......46-44.....489-482......17
6.ARME SI TRANDAFIRI....................15........4......5........6.....44-46......447-462......15[-2]
8.OLIMPICII2.................15........3......7.......5......44-46.....480-480.....15[-1]
9.SOIMII........................15........2......5.......8......36-54.....426-487.......11
10.LUPII GALBENI..........14.......2......6........6.....32-52......395-469.......10[-2]


CLASAMENT DUPA A SAISPREZECEZA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................16........8.....7........1......56-40......556-480.....31
2.BODY&SOUL-TEAM........16.......7......5.......4......51-45.....512-506.....26
3.KURNIK STARS.............16........6......7.......3......51-45.....551-536......25
4.PHOENIX......................16.......6......6.......4......54-42......535-520......24
5.TEMPLIERII..................15.......5......4........6....42-48.......473-502......19
6.ARME SI TRANDAFIRI...16........5......5........6.....49-47......486-475......18[-2]
7.GALACTICII..................16.......4......5........7......48-48.....521-518......17
8.OLIMPICII2.................16........3......7.......6......46-50.....480-480.....15[-1]
9.SOIMII........................16........3......5.......8......40-56.....462-519.......14
10.LUPII GALBENI..........15.......3......6........6.....37-53......436-491.......13[-2]


CLASAMENT DUPA A SAPTESPREZECEZA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................17........9.....7........1......62-40......598-498.....34
2.BODY&SOUL-TEAM........17.......8......5.......4......56-46.....553-537.....29
3.PHOENIX......................17.......7......6.......4......58-44......575-552......27
4.KURNIK STARS.............17........6......7.......4......52-50.....579-579......24[-1]
5.TEMPLIERII..................16.......5......5........6....45-51.......507-537......20
6.ARME SI TRANDAFIRI.17........5......6........6.....52-50......521-509......19[-2]
7.GALACTICII..................17.......4......5........8......50-52.....553-558......17
8.SOIMII..................,......17........4......5.......8......45-57.....505-547.......17
9.OLIMPICII2.................17........3......7.......7......47-55.....511-521.......15[-1]
10.LUPII GALBENI..........16.......3......6........7.....37-59......454-533......13[-2]

CLASAMENT DUPA A OPTSPREZECEZA ETAPA

nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.

1.DRACONES...................18........9.....7........2......64-44......625-536.....34 :hooray:
2.BODY&SOUL-TEAM......18.......9......5.......4......60-48.....590-568.......32
3.PHOENIX......................18.......7......6.......5......60-48......596-573......27
4.KURNIK STARS............18........7......7.......4......56-52.....614-600......27[-1]
5.TEMPLIERII..................17.......6......5........6....49-53.......545-564......23
6.ARME SI TRANDAFIRI.18........5......7........6.....55-53......556-542......20[-2]
7.OLIMPICII2.................18........4......7.......7......52-56.....552-543.......18[-1]
8.SOIMII.........................18.......4......6.......8......48-60.....538-582.......18
9.GALACTICII..................18.......4......5........9......52-56.....584-595......17
10.LUPII GALBENI..........17.......3......6........8.....38-64......476-574......13[-2]



FELICITARI CASTIGATOAREI EDITIEI A 4 A , ECHIPA DRACONES !


 Recomandate 
Desene Dublate In Romana
fileshare.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro