 |
Competitii de table Table-competitii-playok
|
| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
BitiRo liga1spd1ctc1gl1


Data inscrierii: 10/Apr/2012 Mesaje: 1364 Localitate: Sibiu
|
Trimis: 07/05/2012 09:55 Titlul subiectului: Clasamente Editia - IV-a |
|
|
EDTIA A 4 A - TUR
CLASAMENT DUPA îNTâIA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................1........1......0........0.....5-1.........41-20.......3
2.TEMPLIERII.................1........1......0........0......5-1........39-26.......3
3.ARME SI TRANDAFIRI..1........1......0........0.....4-2..........40-32......3
4.BODY&SOUL-TEAM.......1........1......0.......0......4-2.........34-35.......3
5.DRACONES...................1........0......1.......0......3-3..........32-27......1
6.OLIMPICII 2.................1........0......1.......0......3-3.........27-32.......1
7.KURNIK STARS.............1........0......0.......1......2-4..........35-34......0
8.PHOENIX......................1........0......0.......1......2-4..........32-40......0
9.SOIMII.........................1........0......0.......1......1-5..........26-39......0
10.LUPII GALBENI...........1........0......0.......1......1-5.........20-41.......0
CLASAMENT DUPA A DOUA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII.................2........2......0........0.....9-3.........74-56.......6
2.TEMPLIERII.................2........2......0........0......9-3........74-57.......6
3.DRACONES...................2........1......1.......0......8-4.........73-55......4
4.ARME SI TRANDAFIRI...2........1......1........0.....7-5.........69-59......4
5.BODY&SOUL-TEAM.......2........1......1........0.....7-5.........61-64.......4
6.KURNIK STARS.............2........1......0.......1......6-6.........76-69......3
7.OLIMPICII 2.................2........0......1.......1......5-7.........63-65.......1
8.PHOENIX......................2........0......0.......2......4-8.........63-75......0
9.LUPII GALBENI.............2........0......0.......2......3-9.........55-82.......0
10.SOIMII.......................2........0......0.......2......2-10.......54-80......0
CLASAMENT DUPA A TREIA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................3........2......1.......0......12-6.........107-82......7
2.BODY&SOUL-TEAM.......3........2......1........0.....11-7.........93-93........7
3.KURNIK STARS.............3........2......0.......1......11-7.........116-97......6
4.TEMPLIERII..................3.......2......0........1......11-7........103-89.......6
5.GALACTICII..................3.......2......0........1.....11-7.........101-90.......6
6.ARME SI TRANDAFIRI...3.......2......1........0.....11-7.........102-92......5[-2]
7.OLIMPICII 2.................3........0......1.......2......6-12.........91-105......1
8.PHOENIX......................3........0......1.......2......7-11.........93-106......1
9.SOIMII.........................3........0......1.......2......5-13.........85-110......1
10.LUPII GALBENI...........3........0......0.......3......5-13.........88-115......-1
CLASAMENT DUPA A PATRA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............4........3......0.......1......15-9.........155-133......9
2.DRACONES...................4........2......2.......0......15-9..........143-116......8
3.BODY&SOUL-TEAM.......4........2......2.......0......14-10........126-122......8
4.TEMPLIERII..................4.......2......1........1......14-10........133-128......7
5.ARME SI TRANDAFIRI...4.......2......2........0.....14-10.........134-128......6[-2]
6.GALACTICII..................4.......2......0........2.....13-11.........137-129.......6
7.OLIMPICII 2.................4........0......2.......2......9-15..........127-137......2
8.PHOENIX......................4........0......2.......2......10-14.........127-142......2
9.SOIMII.........................4........0......2.......2......8-16...........114-143......2
10.LUPII GALBENI...........4........0......1.......3......8-16...........127-145......0[-1]
CLASAMENT DUPA A CINCEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............5........3......1.......1......18-12........185-171......10
2.TEMPLIERII..................5.......3......1........1......18-12........167-157......10
3.DRACONES...................5........2......3.......0......18-12.........181-146......9
4.ARME SI TRANDAFIRI...5.......3......2........0.....18-12.........172-151......9[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......5........2......3.......0......17-13........162-153......9
6.GALACTICII..................5.......2......0........3......15-15........160-167.......6
7.LUPIIGALBENI..............5........1......1.......3......12-18.........166-179......3[-1]
8.PHOENIX......................5........0......3.......2......13-17.........158-178......3
9.OLIMPICII 2.................5........0......2.......3......11-19.........156-171......2
10.SOIMII.......................5........0......2.......3......10-20..........148-182......2
CLASAMENT DUPA A SASEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............6........4......1.......1......22-14.....221-196......13
2.DRACONES...................6........3......3.......0......22-14......220-174.....12
3.TEMPLIERII..................6.......3......2........1......21-15.....198-189......11
4.ARME SI TRANDAFIRI...6.......3......2........1.....20-16......197-187......9[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......6........2......3.......1......19-17.....190-192.......9
6.GALACTICII..................6.......2......1........3......18-18.....192-198.......7
7.PHOENIX......................6........1......3.......2......19-17......201-203......6
8.OLIMPICII 2.................6........1......2.......3......16-20......196-192......5
9.LUPIIGALBENI..............6........1......1.......4......12-24.....191-222......3[-1]
10.SOIMII.......................6........0......2.......4......11-25......169-222......2
CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............7........5......1.......1......26-16.....259-224......16
2.DRACONES...................7........3......4.......0......25-17......251-197.....13
3.TEMPLIERII..................7.......3......2........2......23-19.....226-227......11
4.ARME SI TRANDAFIRI...7.......3......3........1.....23-19......229-222......10[-2]
5.BODY&SOUL-TEAM.......7........2......4.......1......22-20.....224-219.......10
6.GALACTICII..................7.......3......1........3......22-20.....230-224.......10
7.PHOENIX......................7........1......4.......2......22-20......233-233......7
8.OLIMPICII 2.................7........1......3.......3......19-23......226-224......6
9.LUPIIGALBENI..............7........1......2.......4......15-27......218-256......4[-1]
10.SOIMII.......................7........0......2.......5......13-29......195-260......2
CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.KURNIK STARS.............8........5......2.......1......29-19.....296-256......17
2.DRACONES...................8........3......5.......0......28-20......284-232.....14
3.TEMPLIERII..................8.......4......2........2......27-21.....262-255......14
4.BODY&SOUL-TEAM.......8........3......4.......1......27-21.....261-243.......13
5.ARME SI TRANDAFIRI...8.......3......3........2.....25-23......257-258......10[-2]
6.GALACTICII..................8.......3......1........4......24-24.....255-258.......10
7.PHOENIX......................8........2......4.......2......26-22......267-258......10
8.OLIMPICII 2.................8........1......3.......4......20-28......250-261......6
9.LUPIIGALBENI..............8........1......3.......4......18-30......218-256......5[-1]
10.SOIMII.......................8........0......3.......5......16-32......195-260......3
CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................9........4......5.......0......32-22......317-261.....17
2.KURNIK STARS.............9........5......2.......2......30-24.....323-296......17
3.TEMPLIERII..................9.......4......2........3......29-25.....291-288......14
4.BODY&SOUL-TEAM........9.......3......5.......1......30-24.....296-276.......14
5.PHOENIX......................9.......3......4.......2......31-23......307-285......13
6.GALACTICII..................9.......3......2........4......27-27.....288-293.......11
7.ARME SI TRANDAFIRI...9........3......3........3.....27-27......290-295......10[-2]
8.OLIMPICII 2.................9........2......3.......4......26-28......293-283......9
9.SOIMII.........................9........1......3.......5......20-34......232-293......6
10.LUPIIGALBENI............9........1......3........5.....18-36......240-299......5[-1]
CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................10........5......5.......0......36-24......354-286.....20
2.BODY&SOUL-TEAM........10.......4......5.......1......34-26.....332-302.......17
3.KURNIK STARS.............10........5......2.......3......32-28.....349-332......17
4.TEMPLIERII..................10.......5......2........3......33-27.....328-318......17
5.PHOENIX......................10.......3......5.......2......34-26......336-315......14
6.ARME SI TRANDAFIRI...10........3......4........3.....30-30......320-324........11[-2]
7.GALACTICII..................10.......3......2........5......29-31.....317-325......11
8.OLIMPICII2.................10........2......3.......5......28-32......318-320......9
9.LUPIIGALBENI..............10......2......3........5.....22-38......272-328.......8[-1]
10.SOIMII......................10........1......3.......6......22-38.....262-330........6
CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................11........5.....6........0......39-27......383-323.....21
2.BODY&SOUL-TEAM........11.......5......5.......1......39-27.....369-327.......20
3.KURNIK STARS.............11........5......3.......3......35-31.....381-368......18
4.PHOENIX......................11.......4......5.......2......39-27......375-338......17
5.TEMPLIERII..................11.......5......2........4......34-32.....351-357......17
6.GALACTICII..................11.......3......3........5......32-34.....352-355......12
7.ARME SI TRANDAFIRI...11........3......4........4.....31-35......345-361......11[-2]
8.OLIMPICII2.................11........2......4.......5......31-35......348-355......10
9.LUPIIGALBENI..............11......2......4........5.....25-41......308-370.......9[-1]
10.SOIMII......................11........1......4.......6......25-41.....299-359........7
CLASAMENT DUPA A DOUASPREZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................12........6.....6........0......43-29......421-347.....24
2.BODY&SOUL-TEAM........12.......6......5.......1......43-29.....3405-357.....23
3.KURNIK STARS.............12........5......4.......3......38-34.....410-402......19
4.PHOENIX......................12.......4......5.......3......41-31......400-374......17
5.TEMPLIERII..................12.......5......2........5......36-36.....381-393......17
6.ARME SI TRANDAFIRI...12........4......4........4.....36-36......383-391......14[-2]
7.GALACTICII..................12.......3......3........6......34-38.....376-393......12
8.OLIMPICII2.................12........2......5.......5......34-38......382-384.....11
9.SOIMII........................12........2......4.......6......29-43.....335-384.......10
10.LUPII GALBENI...........12.......2......4........6.....26-46......338-408.......9[-1]
CLASAMENT DUPA A TREISPREZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................13........7.....6........0......48-30......464-374.....27
2.BODY&SOUL-TEAM........13.......7......5.......1......47-31.....443-390.....26
3.KURNIK STARS.............13........5......5.......3......41-37.....445-437......20
4.PHOENIX......................13.......4......5.......4......42-36......427-417......17
5.TEMPLIERII..................12.......5......2........5......36-36.....381-393......17
6.ARME SI TRANDAFIRI...13........4......5........4.....39-39......415-423......15[-2]
7.GALACTICII..................13.......3......4........6......37-41.....411-428......13
8.OLIMPICII2.................13........2......6.......5......37-41......414-416.....12
9.SOIMII........................13........2......4.......7......31-47.....368-422.......10
10.LUPII GALBENI...........12.......2......4........6.....26-46......338-408.......8[-2]
CLASAMENT DUPA A PAISPREZECEA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................14........7.....7........0......51-33......494-405.....28
2.BODY&SOUL-TEAM........14.......7......5.......2......48-36.....468-431.....26
3.KURNIK STARS.............14........5......6.......3......44-40.....476-467......21
4.PHOENIX......................14.......5......5.......4......47-37......468-442......20
5.TEMPLIERII..................13.......5......3........5......39-39.....419-425......18
6.ARME SI TRANDAFIRI...14........4......5........5.....42-42......415-423......15[-2]
7.GALACTICII..................14.......3......5........6......40-44.....446-465......14
8.OLIMPICII2.................14........2......7.......5......40-44......446-454.....13
9.SOIMII........................14........2......5.......7......34-50.....401-453.......11
10.LUPII GALBENI...........13.......2......5........6.....29-49......369-441.......9[-2]
CLASAMENT DUPA A CINCISPREZECEZA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................15........8.....7........0......55-35......528-440.....31
2.BODY&SOUL-TEAM........15.......7......5.......3......50-40.....490-465.....26
3.KURNIK STARS.............15........6......6.......3......48-42.....517-499......24
4.PHOENIX......................15.......5......6.......4......50-40......496-488......21
5.TEMPLIERII..................14.......5......3........6....39-45.......436-468......18
7.GALACTICII..................15.......4......5........6......46-44.....489-482......17
6.ARME SI TRANDAFIRI....................15........4......5........6.....44-46......447-462......15[-2]
8.OLIMPICII2.................15........3......7.......5......44-46.....480-480.....15[-1]
9.SOIMII........................15........2......5.......8......36-54.....426-487.......11
10.LUPII GALBENI..........14.......2......6........6.....32-52......395-469.......10[-2]
CLASAMENT DUPA A SAISPREZECEZA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................16........8.....7........1......56-40......556-480.....31
2.BODY&SOUL-TEAM........16.......7......5.......4......51-45.....512-506.....26
3.KURNIK STARS.............16........6......7.......3......51-45.....551-536......25
4.PHOENIX......................16.......6......6.......4......54-42......535-520......24
5.TEMPLIERII..................15.......5......4........6....42-48.......473-502......19
6.ARME SI TRANDAFIRI...16........5......5........6.....49-47......486-475......18[-2]
7.GALACTICII..................16.......4......5........7......48-48.....521-518......17
8.OLIMPICII2.................16........3......7.......6......46-50.....480-480.....15[-1]
9.SOIMII........................16........3......5.......8......40-56.....462-519.......14
10.LUPII GALBENI..........15.......3......6........6.....37-53......436-491.......13[-2]
CLASAMENT DUPA A SAPTESPREZECEZA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................17........9.....7........1......62-40......598-498.....34
2.BODY&SOUL-TEAM........17.......8......5.......4......56-46.....553-537.....29
3.PHOENIX......................17.......7......6.......4......58-44......575-552......27
4.KURNIK STARS.............17........6......7.......4......52-50.....579-579......24[-1]
5.TEMPLIERII..................16.......5......5........6....45-51.......507-537......20
6.ARME SI TRANDAFIRI.17........5......6........6.....52-50......521-509......19[-2]
7.GALACTICII..................17.......4......5........8......50-52.....553-558......17
8.SOIMII..................,......17........4......5.......8......45-57.....505-547.......17
9.OLIMPICII2.................17........3......7.......7......47-55.....511-521.......15[-1]
10.LUPII GALBENI..........16.......3......6........7.....37-59......454-533......13[-2]
CLASAMENT DUPA A OPTSPREZECEZA ETAPA
nr.echipa................meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.DRACONES...................18........9.....7........2......64-44......625-536.....34
2.BODY&SOUL-TEAM......18.......9......5.......4......60-48.....590-568.......32
3.PHOENIX......................18.......7......6.......5......60-48......596-573......27
4.KURNIK STARS............18........7......7.......4......56-52.....614-600......27[-1]
5.TEMPLIERII..................17.......6......5........6....49-53.......545-564......23
6.ARME SI TRANDAFIRI.18........5......7........6.....55-53......556-542......20[-2]
7.OLIMPICII2.................18........4......7.......7......52-56.....552-543.......18[-1]
8.SOIMII.........................18.......4......6.......8......48-60.....538-582.......18
9.GALACTICII..................18.......4......5........9......52-56.....584-595......17
10.LUPII GALBENI..........17.......3......6........8.....38-64......476-574......13[-2]
FELICITARI CASTIGATOAREI EDITIEI A 4 A , ECHIPA DRACONES !
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro
|