Pagina de start a forumului Competitii de table Competitii de table
Table-competitii-playok
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Clasamente Editia - III-a

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BitiRo
liga1spd1ctc1gl1
liga1spd1ctc1gl1
BitiRo

Data inscrierii: 10/Apr/2012
Mesaje: 1364
Localitate: Sibiu

MesajTrimis: 07/05/2012 09:53    Titlul subiectului: Clasamente Editia - III-a Raspunde cu citat (quote)

EDITIA 3-a
T U R

CLASAMENT DUPA îNTâIA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.OLIMPICII 2.............1........1......0.......0......5-1.........42-27.......3
2.GALACTICII..............1........1......0........0.....5-1.........36-26.......3
3.LUPII GALBENI.........1........0......1.......0......3-3.........35-29.......1
4.BODY&SOUL-TEAM...1........0......1.......0......3-3.........32-29.......1
5.PHOENIX..................1........0......1.......0......3-3..........29-32......1
6.HIENELE...................1........0......1.......0......3-3..........29-35......1
7.DRACONES...............1........0......0.......1......1-5..........26-36......0
8.SOIMII.....................1........0......0.......1......1-5..........27-42......0
9.KURNIK STARS.........0........0......0.......0......0-0............0-0........0

EDTIA A 3 A

CLASAMENT DUPA A 2 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............2........2......0........0.....9-3.........73-42.......6
2.PHOENIX..................2........1......1.......0......8-4..........69-57......4
3.OLIMPICII 2.............1........1......0.......0......5-1.........42-27.......3
4.SOIMII.....................2........1......0.......1......6-6..........66-66......3
5.LUPII GALBENI.........2........0......2.......0......6-6.........70-65.......2
6.BODY&SOUL-TEAM...2........0......2.......0......6-6.........68-64.......2
7.HIENELE...................2........0......1.......1......4-8..........53-75......1
8.DRACONES...............2........0......0.......2......2-10........50-75......0
9.KURNIK STARS.........1........0......0.......1......2-4..........16-37......0

CLASAMENT DUPA A 3 A ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............3........3......0.......0.....14-4.........112-65.......9
2.PHOENIX..................3........2......1.......0......12-6........103-87.......7
3.HIENELE...................3........1......1.......1......9-9..........92-103.......4
4.KURNIK STARS.........2........1......0.......1......6-6..........55-67.........3
5.OLIMPICII 2.............2........1......0.......1......7-5..........72-66.........3
6.SOIMII.....................3........1......0.......2......7-11.........94-105......3
7.LUPII GALBENI.........3........0......2.......1......8-10........100-99.......2
8.BODY&SOUL-TEAM...3........0......2.......1......7-11.........90-103.......2
9.DRACONES................2........0......0.......2......2-10.........50-75........0

CLASAMENT DUPA A 4 A ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............3........3......0.......0.....14-4.........112-65.......9
2.PHOENIX..................4........2......1.......1......14-10......134-125.....7
3.KURNIK STARS.........3........2......0.......1......10-8........93-98.........6
6.BODY&SOUL-TEAM...4........1......2.......1......11-13.......130-138.....5
5.LUPII GALBENI.........4........1......2.......1......13-11......142-127.....5
4.HIENELE...................4........1......1.......2......11-13......126-141......4
8.SOIMII.....................4........1......0.......3......8-16.........122-147.....3
7.OLIMPICII 2.............3........1......0.......2......9-9..........107-106......3
9.DRACONES................3........1......0.......2......6-12........88-109........3

CLASAMENT DUPA A 5 A ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............4........4......0.......0.....18-6.........149-88.......12
2.PHOENIX..................5........3......1.......1......18-12......173-157.....10
3.KURNIK STARS.........4........3......0.......1......14-10......128-129......9
4.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
5.LUPII GALBENI.........5........1......2.......2......15-15......165-164.....5
6.HIENELE...................5........1......1.......3......13-17......157-176......4
7.DRACONES................4........1......1.......2......9-15........122-142......4
8.SOIMII.....................4........1......0.......3......8-16.........122-147.....3
9.OLIMPICII 2.............4........1......0.......3......11-13.......139-145.....2[-1]

CLASAMENT DUPA A 6 A ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............5........4......0.......1.....20-10.......184-122.....12
2.PHOENIX..................5........3......1.......1......18-12......173-157.....10
3.KURNIK STARS.........5........3......0.......2......16-14......158-165......9
4.LUPII GALBENI.........6........2......2.......2......20-16......205-190.....8
5.BODY&SOUL-TEAM...6........1......4.......1......17-19.......199-204.....7
6.SOIMII.....................5........2......0.......3......12-18.......158-180.....6
7.HIENELE...................6........1......2.......3......16-20.......189-212.....5
8.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15.......173-180.....4[-2]
9.DRACONES................5........1......1.......3......10-20.......148-182.....4


CLASAMENT REFACUT DUPA EXCLUDEREA DIN COMPETITIE SI ANULAREA REZULTATELOR ECHIPEI HIENELE

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............5........4......0.......1.....20-10.......184-122.....12
2.PHOENIX..................4........2......1.......1......13-11......133-133.....7
3.LUPII GALBENI.........5........2......1.......2......17-13......170-161.....7
4.SOIMII.....................4........2......0.......2......11-13.......130-141.....6
5.KURNIK STARS.........4........2......0.......2......12-12......123-134......6
6.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
7.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15......173-180.....4[-2]
8.DRACONES................4........0......1.......3......6-18........110-148.....1

CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............6........4......0.......2.....22-14.......219-157.....12
2.SOIMII.....................5........3......0.......2......15-15.......165-176.....9
3.KURNIK STARS.........5........3......0.......2......17-13......164-162......9
4.PHOENIX..................5........2......2.......1......16-14......171-165.....8
5.LUPII GALBENI.........6........2......1.......3......18-18......198-202.....7
6.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
7.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15......173-180.....4[-2]
8.DRACONES................5........0......2.......3......9-21........142-186.....2

CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............7........4......1.......2.....25-17.......251-193.....13
2.BODY&SOUL-TEAM...6........2......3.......1......19-17.......203-204.....9
3.SOIMII.....................6........3......0.......3......16-20.......197-216.....9
4.KURNIK STARS.........6........3......0.......3......18-18......189-200......9
5.PHOENIX..................6........2......3.......1......19-17......207-197......9
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.OLIMPICII 2.............6........2......1.......3......18-18......204-206......5[-2]
8.DRACONES................6........1......2.......3......14-22......180-211......5

CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............7........4......1.......2.....25-17.......251-193.....13
2.PHOENIX..................7........3......3.......1......23-19......235-229......12
3.BODY&SOUL-TEAM...7........2......4.......1......22-20.......239-238.....10
4.KURNIK STARS.........7.......3......1......3.......21-21.......223-236......10
5.SOIMII.....................7........3......0.......4......18-24.......229-244.....9
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.DRACONES................7........2......2.......3......18-24......221-235......8
8.OLIMPICII 2..............7.......2......1.......4......20-22......228-245......5[-2]


R E T U R

CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............8........5......1.......2.....29-19.......289-222.....16
2.BODY&SOUL-TEAM...8........3......4.......1......26-22.......276-267.....13
3.PHOENIX..................8........3......3.......2......25-23......264-266......12
4.SOIMII.....................8........3......1.......4......21-27.......264-274.....10
5.KURNIK STARS.........7........3......1.......3......21-21......223-236......10
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.DRACONES................8........2......2.......4......20-28......250-273......8
8.OLIMPICII 2.............8........2......2.......4......23-25......258-280......6[-2]

CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............9........6......1.......2.....34-20.......331-242.....19
2.BODY&SOUL-TEAM...9........3......4.......2......26-28.......303-309.....13
3.PHOENIX..................8........3......3.......2......25-23......264-266......12
4.SOIMII.....................9........3......2.......4......24-30.......301-306.....11
6.LUPII GALBENI.........8........3......2.......3......27-21......296-260......11
5.KURNIK STARS.........8........3......1.......4......22-26......243-278......10
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2.............8........2......2.......4......23-25......258-280......6[-2]

CLASAMENT DUPA A DOUASPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............10......6......2.......2.....37-23.......364-274.....20
2.PHOENIX..................9........4......3.......2......29-25......300-293......15
3.BODY&SOUL-TEAM...10......3......5.......2......29-31.......335-342.....14
4.KURNIK STARS.........9........4......1.......4......26-28......279-304......13
5.SOIMII.....................9........3......2.......4......24-30.......301-306.....11
6.LUPII GALBENI.........9........3......2.......4......29-25......323-296......10[-1 pct.penaliz.]
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2.............9........2......2.......5......25-29......284-316......6[-2]

CLASAMENT DUPA A TREISPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............10......6......2.......2.....37-23.......364-274.....20
2.BODY&SOUL-TEAM...11......4......5.......2......33-33.......368-368.....17
3.PHOENIX................10........4......4.......2......32-28......336-322......16
4.KURNIK STARS.......10........4......2.......4......29-31......308-340......14
5.SOIMII...................10........3......3.......4......27-33.......333-340.....12
6.LUPII GALBENI.......10........3......3.......4......32-28......357-328......11[-1]
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2...........10........2......2.......6......27-33......310-349......6[-2]

CLASAMENT DUPA A PAISPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............11......6......2.......3.....39-27.......388-316.....20
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.PHOENIX................11........4......5.......2......35-31......367-357......17
4.KURNIK STARS.......10........4......2.......4......29-31......308-340......14
5.LUPII GALBENI.......11........4......3.......4......36-30......399-352......14[-1]
6.SOIMII...................10........3......3.......4......27-33.......333-340.....12
7.DRACONES..............10........2......4.......4......26-34......314-340......10
8.OLIMPICII 2...........11........2......3.......6......30-36.......345-380......7[-2]

CLASAMENT DUPA A CINCISPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............12......7......2.......3.....43-29.......425-350.....23
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.PHOENIX................11........4......5.......2......35-31......367-357......17
4.KURNIK STARS.......11........4......3.......4......32-34......344-371......15
5.LUPII GALBENI.......12........4......4.......4......39-33......430-385......14[-2]
6.SOIMII...................11........3......4.......4......30-36.......364-376.....13
7.DRACONES..............11........2......5.......4......29-37......247-371......10
8.OLIMPICII 2...........12........2......3.......7......32-40.......379-417......7[-2]

CLASAMENT DUPA A SAISPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............13......8......2.......3.....47-31.......462-381.....26
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.KURNIK STARS.......12........5......3.......4......36-36......383-399......18
4.PHOENIX................12........4......5.......3......37-35......400-386......17
5.DRACONES..............12........3......5.......4......33-39......376-404......14
6.LUPII GALBENI.......13........4......4.......5......41-37......458-424......14[-2]
7.SOIMII...................12........3......4.......5......32-40.......395-413.....13
8.OLIMPICII 2...........12........2......3.......7......32-40.......379-417......7[-2]

CLASAMENT DUPA A SAPTESPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............14......9......2.......3.....52-32.......503-401.....29
2.KURNIK STARS.......13........6......3.......4......40-38......419-428......21
3.BODY&SOUL-TEAM...13......4......6.......1......37-41......431-441.....18
4.PHOENIX................13........4......5.......4......38-40......420-427......17
5.LUPII GALBENI.......14........5......4.......5......45-39......498-457......17[-2]
6.SOIMII...................13........4......4.......5......37-41.......436-446.....16
7.DRACONES..............13........3......5.......5......35-43......405-440......14
8.OLIMPICII 2...........13........2......3.......8......34-44.......412-454......7[-2]

CLASAMENT DUPA A OPTSPREZECEA ETAPA

nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII............14........9......2.......3.....52-32.......503-401......29 :hooray:
2.KURNIK STARS.......14........7......3.......4......44-40......456-454......24
3.SOIMII...................14........5......4.......5......41-43.......472-475.....19
4.BODY&SOUL-TEAM..14.......4......6.......2......39-45......457-478......18
5.PHOENIX................14........4......5.......5......40-44......449-463......17
6.LUPII GALBENI.......14........5......4.......5......45-39......498-457......17[-2]
7.DRACONES..............14........3......5.......6......37-47......441-477......14
8.OLIMPICII 2...........14........3......3.......8......38-46.......449-490......10[-2]


Echipele LUPIIGALBENI SI PHOENIX au fost departajate de meciul direct.

FELICITARI GALACTICILOR , CAMPIONII EDITIEI A 3 A !


 Recomandate 
filehost.ro
Foto Film Cu Fete Asasine. fotografii de la filmarea unei emisiuni tv cu un stilist francez la naldis salon www.naldis.ro www.mcnino.ro
filehost.ro
emotii de toamna
fileshare.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Competitii de table -> Clasamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro