 |
Competitii de table Table-competitii-playok
|
| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
BitiRo liga1spd1ctc1gl1


Data inscrierii: 10/Apr/2012 Mesaje: 1364 Localitate: Sibiu
|
Trimis: 07/05/2012 09:53 Titlul subiectului: Clasamente Editia - III-a |
|
|
EDITIA 3-a
T U R
CLASAMENT DUPA îNTâIA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.OLIMPICII 2.............1........1......0.......0......5-1.........42-27.......3
2.GALACTICII..............1........1......0........0.....5-1.........36-26.......3
3.LUPII GALBENI.........1........0......1.......0......3-3.........35-29.......1
4.BODY&SOUL-TEAM...1........0......1.......0......3-3.........32-29.......1
5.PHOENIX..................1........0......1.......0......3-3..........29-32......1
6.HIENELE...................1........0......1.......0......3-3..........29-35......1
7.DRACONES...............1........0......0.......1......1-5..........26-36......0
8.SOIMII.....................1........0......0.......1......1-5..........27-42......0
9.KURNIK STARS.........0........0......0.......0......0-0............0-0........0
EDTIA A 3 A
CLASAMENT DUPA A 2 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............2........2......0........0.....9-3.........73-42.......6
2.PHOENIX..................2........1......1.......0......8-4..........69-57......4
3.OLIMPICII 2.............1........1......0.......0......5-1.........42-27.......3
4.SOIMII.....................2........1......0.......1......6-6..........66-66......3
5.LUPII GALBENI.........2........0......2.......0......6-6.........70-65.......2
6.BODY&SOUL-TEAM...2........0......2.......0......6-6.........68-64.......2
7.HIENELE...................2........0......1.......1......4-8..........53-75......1
8.DRACONES...............2........0......0.......2......2-10........50-75......0
9.KURNIK STARS.........1........0......0.......1......2-4..........16-37......0
CLASAMENT DUPA A 3 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............3........3......0.......0.....14-4.........112-65.......9
2.PHOENIX..................3........2......1.......0......12-6........103-87.......7
3.HIENELE...................3........1......1.......1......9-9..........92-103.......4
4.KURNIK STARS.........2........1......0.......1......6-6..........55-67.........3
5.OLIMPICII 2.............2........1......0.......1......7-5..........72-66.........3
6.SOIMII.....................3........1......0.......2......7-11.........94-105......3
7.LUPII GALBENI.........3........0......2.......1......8-10........100-99.......2
8.BODY&SOUL-TEAM...3........0......2.......1......7-11.........90-103.......2
9.DRACONES................2........0......0.......2......2-10.........50-75........0
CLASAMENT DUPA A 4 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............3........3......0.......0.....14-4.........112-65.......9
2.PHOENIX..................4........2......1.......1......14-10......134-125.....7
3.KURNIK STARS.........3........2......0.......1......10-8........93-98.........6
6.BODY&SOUL-TEAM...4........1......2.......1......11-13.......130-138.....5
5.LUPII GALBENI.........4........1......2.......1......13-11......142-127.....5
4.HIENELE...................4........1......1.......2......11-13......126-141......4
8.SOIMII.....................4........1......0.......3......8-16.........122-147.....3
7.OLIMPICII 2.............3........1......0.......2......9-9..........107-106......3
9.DRACONES................3........1......0.......2......6-12........88-109........3
CLASAMENT DUPA A 5 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............4........4......0.......0.....18-6.........149-88.......12
2.PHOENIX..................5........3......1.......1......18-12......173-157.....10
3.KURNIK STARS.........4........3......0.......1......14-10......128-129......9
4.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
5.LUPII GALBENI.........5........1......2.......2......15-15......165-164.....5
6.HIENELE...................5........1......1.......3......13-17......157-176......4
7.DRACONES................4........1......1.......2......9-15........122-142......4
8.SOIMII.....................4........1......0.......3......8-16.........122-147.....3
9.OLIMPICII 2.............4........1......0.......3......11-13.......139-145.....2[-1]
CLASAMENT DUPA A 6 A ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............5........4......0.......1.....20-10.......184-122.....12
2.PHOENIX..................5........3......1.......1......18-12......173-157.....10
3.KURNIK STARS.........5........3......0.......2......16-14......158-165......9
4.LUPII GALBENI.........6........2......2.......2......20-16......205-190.....8
5.BODY&SOUL-TEAM...6........1......4.......1......17-19.......199-204.....7
6.SOIMII.....................5........2......0.......3......12-18.......158-180.....6
7.HIENELE...................6........1......2.......3......16-20.......189-212.....5
8.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15.......173-180.....4[-2]
9.DRACONES................5........1......1.......3......10-20.......148-182.....4
CLASAMENT REFACUT DUPA EXCLUDEREA DIN COMPETITIE SI ANULAREA REZULTATELOR ECHIPEI HIENELE
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............5........4......0.......1.....20-10.......184-122.....12
2.PHOENIX..................4........2......1.......1......13-11......133-133.....7
3.LUPII GALBENI.........5........2......1.......2......17-13......170-161.....7
4.SOIMII.....................4........2......0.......2......11-13.......130-141.....6
5.KURNIK STARS.........4........2......0.......2......12-12......123-134......6
6.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
7.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15......173-180.....4[-2]
8.DRACONES................4........0......1.......3......6-18........110-148.....1
CLASAMENT DUPA A SAPTEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............6........4......0.......2.....22-14.......219-157.....12
2.SOIMII.....................5........3......0.......2......15-15.......165-176.....9
3.KURNIK STARS.........5........3......0.......2......17-13......164-162......9
4.PHOENIX..................5........2......2.......1......16-14......171-165.....8
5.LUPII GALBENI.........6........2......1.......3......18-18......198-202.....7
6.BODY&SOUL-TEAM...5........1......3.......1......14-16.......163-172.....6
7.OLIMPICII 2.............5........2......0.......3......15-15......173-180.....4[-2]
8.DRACONES................5........0......2.......3......9-21........142-186.....2
CLASAMENT DUPA A OPTA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............7........4......1.......2.....25-17.......251-193.....13
2.BODY&SOUL-TEAM...6........2......3.......1......19-17.......203-204.....9
3.SOIMII.....................6........3......0.......3......16-20.......197-216.....9
4.KURNIK STARS.........6........3......0.......3......18-18......189-200......9
5.PHOENIX..................6........2......3.......1......19-17......207-197......9
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.OLIMPICII 2.............6........2......1.......3......18-18......204-206......5[-2]
8.DRACONES................6........1......2.......3......14-22......180-211......5
CLASAMENT DUPA A NOUA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............7........4......1.......2.....25-17.......251-193.....13
2.PHOENIX..................7........3......3.......1......23-19......235-229......12
3.BODY&SOUL-TEAM...7........2......4.......1......22-20.......239-238.....10
4.KURNIK STARS.........7.......3......1......3.......21-21.......223-236......10
5.SOIMII.....................7........3......0.......4......18-24.......229-244.....9
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.DRACONES................7........2......2.......3......18-24......221-235......8
8.OLIMPICII 2..............7.......2......1.......4......20-22......228-245......5[-2]
R E T U R
CLASAMENT DUPA A ZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............8........5......1.......2.....29-19.......289-222.....16
2.BODY&SOUL-TEAM...8........3......4.......1......26-22.......276-267.....13
3.PHOENIX..................8........3......3.......2......25-23......264-266......12
4.SOIMII.....................8........3......1.......4......21-27.......264-274.....10
5.KURNIK STARS.........7........3......1.......3......21-21......223-236......10
6.LUPII GALBENI.........7........2......2.......3......21-21......224-233......8
7.DRACONES................8........2......2.......4......20-28......250-273......8
8.OLIMPICII 2.............8........2......2.......4......23-25......258-280......6[-2]
CLASAMENT DUPA A UNSPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............9........6......1.......2.....34-20.......331-242.....19
2.BODY&SOUL-TEAM...9........3......4.......2......26-28.......303-309.....13
3.PHOENIX..................8........3......3.......2......25-23......264-266......12
4.SOIMII.....................9........3......2.......4......24-30.......301-306.....11
6.LUPII GALBENI.........8........3......2.......3......27-21......296-260......11
5.KURNIK STARS.........8........3......1.......4......22-26......243-278......10
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2.............8........2......2.......4......23-25......258-280......6[-2]
CLASAMENT DUPA A DOUASPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............10......6......2.......2.....37-23.......364-274.....20
2.PHOENIX..................9........4......3.......2......29-25......300-293......15
3.BODY&SOUL-TEAM...10......3......5.......2......29-31.......335-342.....14
4.KURNIK STARS.........9........4......1.......4......26-28......279-304......13
5.SOIMII.....................9........3......2.......4......24-30.......301-306.....11
6.LUPII GALBENI.........9........3......2.......4......29-25......323-296......10[-1 pct.penaliz.]
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2.............9........2......2.......5......25-29......284-316......6[-2]
CLASAMENT DUPA A TREISPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............10......6......2.......2.....37-23.......364-274.....20
2.BODY&SOUL-TEAM...11......4......5.......2......33-33.......368-368.....17
3.PHOENIX................10........4......4.......2......32-28......336-322......16
4.KURNIK STARS.......10........4......2.......4......29-31......308-340......14
5.SOIMII...................10........3......3.......4......27-33.......333-340.....12
6.LUPII GALBENI.......10........3......3.......4......32-28......357-328......11[-1]
7.DRACONES................9........2......3.......4......23-31......282-310......9
8.OLIMPICII 2...........10........2......2.......6......27-33......310-349......6[-2]
CLASAMENT DUPA A PAISPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............11......6......2.......3.....39-27.......388-316.....20
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.PHOENIX................11........4......5.......2......35-31......367-357......17
4.KURNIK STARS.......10........4......2.......4......29-31......308-340......14
5.LUPII GALBENI.......11........4......3.......4......36-30......399-352......14[-1]
6.SOIMII...................10........3......3.......4......27-33.......333-340.....12
7.DRACONES..............10........2......4.......4......26-34......314-340......10
8.OLIMPICII 2...........11........2......3.......6......30-36.......345-380......7[-2]
CLASAMENT DUPA A CINCISPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............12......7......2.......3.....43-29.......425-350.....23
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.PHOENIX................11........4......5.......2......35-31......367-357......17
4.KURNIK STARS.......11........4......3.......4......32-34......344-371......15
5.LUPII GALBENI.......12........4......4.......4......39-33......430-385......14[-2]
6.SOIMII...................11........3......4.......4......30-36.......364-376.....13
7.DRACONES..............11........2......5.......4......29-37......247-371......10
8.OLIMPICII 2...........12........2......3.......7......32-40.......379-417......7[-2]
CLASAMENT DUPA A SAISPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............13......8......2.......3.....47-31.......462-381.....26
2.BODY&SOUL-TEAM...12......4......6.......2......36-36......398-400.....18
3.KURNIK STARS.......12........5......3.......4......36-36......383-399......18
4.PHOENIX................12........4......5.......3......37-35......400-386......17
5.DRACONES..............12........3......5.......4......33-39......376-404......14
6.LUPII GALBENI.......13........4......4.......5......41-37......458-424......14[-2]
7.SOIMII...................12........3......4.......5......32-40.......395-413.....13
8.OLIMPICII 2...........12........2......3.......7......32-40.......379-417......7[-2]
CLASAMENT DUPA A SAPTESPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII..............14......9......2.......3.....52-32.......503-401.....29
2.KURNIK STARS.......13........6......3.......4......40-38......419-428......21
3.BODY&SOUL-TEAM...13......4......6.......1......37-41......431-441.....18
4.PHOENIX................13........4......5.......4......38-40......420-427......17
5.LUPII GALBENI.......14........5......4.......5......45-39......498-457......17[-2]
6.SOIMII...................13........4......4.......5......37-41.......436-446.....16
7.DRACONES..............13........3......5.......5......35-43......405-440......14
8.OLIMPICII 2...........13........2......3.......8......34-44.......412-454......7[-2]
CLASAMENT DUPA A OPTSPREZECEA ETAPA
nr.echipa............meciuri...vict...egal...infr.....pctav.......liniav......pct.
1.GALACTICII............14........9......2.......3.....52-32.......503-401......29
2.KURNIK STARS.......14........7......3.......4......44-40......456-454......24
3.SOIMII...................14........5......4.......5......41-43.......472-475.....19
4.BODY&SOUL-TEAM..14.......4......6.......2......39-45......457-478......18
5.PHOENIX................14........4......5.......5......40-44......449-463......17
6.LUPII GALBENI.......14........5......4.......5......45-39......498-457......17[-2]
7.DRACONES..............14........3......5.......6......37-47......441-477......14
8.OLIMPICII 2...........14........3......3.......8......38-46.......449-490......10[-2]
Echipele LUPIIGALBENI SI PHOENIX au fost departajate de meciul direct.
FELICITARI GALACTICILOR , CAMPIONII EDITIEI A 3 A !
| Recomandate |
filehost.ro Foto Film Cu Fete Asasine. fotografii de la filmarea unei emisiuni tv cu un stilist francez la naldis salon www.naldis.ro www.mcnino.ro |
filehost.ro |
emotii de toamna
|
fileshare.ro |
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro
|